WSGE w Józefowie k/Otwocka

WSGE w Józefowie k/Otwocka Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie. Studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe. Kierunki: bezpieczeństwo wewnętrzne, administracja, pedagogika, zarządzanie, ochrona środowiska. System studiów: zaoczne, dzienne, darmowe, płatne. Posiadamy bogatą ofertę edukacyjną, prowadzimy zajęcia w centrum Warszawy i w Józefowie. Większość zajęć prowadzimy w systemie elearningowym, przez internet - studia online. Tanie czesne jaki darmowe studia. Dobry dojazd z Warszawy i Otwocka.DLACZEGO WARTO STUDIOWAĆ W WSGE? Studenci mają prawo ubiegania się o stypendia za wyniki w nauce i sporcie, o stypendium socjalne oraz zapomogi losowe.Zajęcia na studiach stacjonarnych odbywają się od poniedziałku do piątku. Zajęcia na studiach niestacjonarnych odbywają się w piątki i soboty dwa razy w miesiącu.Dostęp do Wirtualnego Dziekanatu(po otrzymaniu indeksu naszej uczelni możesz sprawdzać na stronie uczelni oceny z sesji, średnią ocen z semestru, wpłaty czesnego na konto uczelni, plany zajęć, oceny z egzaminu dyplomowego i z pracy, regulaminy i skład samorządu studenckiego itp.) Uczelnia umożliwia, pomaga w zakwaterowaniu i pokrywa koszty swoim studentom w wyjazdach na staże, praktyki oraz na studia do wyższych uczelni w Europie (Litwa, Hiszpania, Węgry, Włochy, Ukraina itp...) Profesjonalne studia online.

Reklamy

Szczegóły strony wsge.edu.pl:

Podlinkuj stronę wsge.edu.pl:

WSGE w Józefowie k/Otwocka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny netsprint 54 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 473

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Studia

  Studia »

  Jeśli szukasz ciekawych studiów i jeszcze nie masz scharakteryzowanych wymagań, zajrzyj na nasz portal a znajdziesz najciekawszy wydział dla siebie. Bardzo dobre studia stanowią furtkę do lepiej płatnej posady w przyszłości. Jeśli poszukujesz ciekawych studiów i jeszcze nie masz scharakteryzowanych wymagań, zajrzy... szczegóły wpisu »

 • Studia za granicą Studia w Danii Program eduABROAD

  Studia za granicą Studia w Danii Program eduABROAD »

  Program eduABROAD to szansa dla wszystkich pragnących zdobywać wiedzę i doświadczenie na zagranicznych uczelniach wyższych. Program eduABROAD oferuje bezpłatną pomoc przy wyborze odpowiedniego kraju, uczelni i kierunku studiów, a także zebraniu wszystkich dokumentów i przygotowaniu aplikacji.
  Program eduABROA... szczegóły wpisu »

 • Portal o studiowaniu w USA

  Portal o studiowaniu w USA »

  Portal o studiowaniu w Stanach Zjednoczonych. Strona porusza takie tematy jak finansowanie studiów w USA dla Polaków, proces rekrutacji na amerykańskie uczelnie oraz różnice programowe pomiędzy amerykańskim i polskim systemem studiów wyższych. W serwisie dostępny jest także dział "Wirtualny Uniwersyte... szczegóły wpisu »

 • Szkoły, uczelnie, edukacja

  Szkoły, uczelnie, edukacja »

  Szkołyindeks.pl to informator o szkołach w poszczególnych miastach i województwach .Znajdują się tu wszystkie najważniejsze placówki poczynając od żłobków a kończąc na studiach podyplomowych.Portal prezentuje krótka charakterystykę szkoły wraz z danymi kontaktowymi.Są także widoczne adresy www, które przekierowywu... szczegóły wpisu »

 • IUczelnie.pl - Baza Szkół Wyższych

  IUczelnie.pl - Baza Szkół Wyższych »

  iUczelnie.pl to strona poświęcona jednostkom edukacyjnym które działają w naszym kraju. Serwis dostarcza podstawowych informacji o wszystkich podmiotach znajdujacych się w naszej bazie. Każdy przyszły student może odszukac u nas wiadomości dotyczących oferty edukacyjnej uczelni, jej danych adresowych, adresów stro... szczegóły wpisu »

 • Wyższa szkoła katowice

  Wyższa szkoła katowice »

  Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości kształci finansistów, analityków i menedżerów. Skupiamy się na kształceniu w praktycznym zakresie odpowiadając na potrzeby kadrowe w administracji, przede wszystkim w segmencie małych i średnich firm, sektorze publicznym oraz organizacji pozarządowych. Oferujemy studia ... szczegóły wpisu »

 • Studia Podyplomowe Szczecin

  Studia Podyplomowe Szczecin »

  Uniwersyteckie Centrum Edukacji (dawne Międzywydziałowe Studiów Kształcenia Pedagogicznego) Uniwersytetu Szczecińskiego prowadzi studia podyplomowe: Edukacja dla bezpieczeństwa i koordynator bezpieczeństwa placówek edukacji i kultury Bhp i systemy zarządzania bezpieczeństwem Etyka w szkole Organizacja i zarządzani... szczegóły wpisu »

 • Edu Talent - już nigdy pisanie prac nie będzie problemem!

  Edu Talent - już nigdy pisanie prac nie będzie problemem! »

  Pragniemy wyjść ku wszystkim, a w szczególności ku studentom, z ofertą naszych usług. Wykonujemy opracowania prac licencjackich, magisterskich oraz innych zaliczeniowych na najwyższym poziomie. Ponadto możemy dodać, że jesteśmy firmą, która istnieje od kilku lat i pomogła już setkom studentom w różnych dziedzinach... szczegóły wpisu »

 • Studia elektrotechnika

  Studia elektrotechnika »

  Zapraszamy serdecznie do studiowania na naszym wydziale. Niezmiernie ożywiona działalność naukowo-badawcza i dydaktyczna na nim jest organizowana poprzez w dużej mierze wykwalifikowaną kadrę naukowo-dydaktyczną zrzeszoną w sześciu katerach. Wykonujemy niezwykle dużo badań, które w znaczącej mierze kończą się wdroż... szczegóły wpisu »

 • Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego »

  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Polskie ministerstwo kierujące działaniami administracji rządowej „nauka” i „szkolnictwo wyższe”. Urząd utworzony w Polsce 5 maja 2006 r. do obsługi Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Główne obszary działania ministerstwa to m. in. finansowanie i dotacje na rozwój i ... szczegóły wpisu »