WSGE w Józefowie k/Otwocka

WSGE w Józefowie k/Otwocka Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie. Studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe. Kierunki: bezpieczeństwo wewnętrzne, administracja, pedagogika, zarządzanie, ochrona środowiska. System studiów: zaoczne, dzienne, darmowe, płatne. Posiadamy bogatą ofertę edukacyjną, prowadzimy zajęcia w centrum Warszawy i w Józefowie. Większość zajęć prowadzimy w systemie elearningowym, przez internet - studia online. Tanie czesne jaki darmowe studia. Dobry dojazd z Warszawy i Otwocka.DLACZEGO WARTO STUDIOWAĆ W WSGE? Studenci mają prawo ubiegania się o stypendia za wyniki w nauce i sporcie, o stypendium socjalne oraz zapomogi losowe.Zajęcia na studiach stacjonarnych odbywają się od poniedziałku do piątku. Zajęcia na studiach niestacjonarnych odbywają się w piątki i soboty dwa razy w miesiącu.Dostęp do Wirtualnego Dziekanatu(po otrzymaniu indeksu naszej uczelni możesz sprawdzać na stronie uczelni oceny z sesji, średnią ocen z semestru, wpłaty czesnego na konto uczelni, plany zajęć, oceny z egzaminu dyplomowego i z pracy, regulaminy i skład samorządu studenckiego itp.) Uczelnia umożliwia, pomaga w zakwaterowaniu i pokrywa koszty swoim studentom w wyjazdach na staże, praktyki oraz na studia do wyższych uczelni w Europie (Litwa, Hiszpania, Węgry, Włochy, Ukraina itp...) Profesjonalne studia online.

Reklamy

Szczegóły strony wsge.edu.pl:

Podlinkuj stronę wsge.edu.pl:

WSGE w Józefowie k/Otwocka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny netsprint 54 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 476

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Studia za granicą Studia w Danii Program eduABROAD

  Studia za granicą Studia w Danii Program eduABROAD »

  Program eduABROAD to szansa dla wszystkich pragnących zdobywać wiedzę i doświadczenie na zagranicznych uczelniach wyższych. Program eduABROAD oferuje bezpłatną pomoc przy wyborze odpowiedniego kraju, uczelni i kierunku studiów, a także zebraniu wszystkich dokumentów i przygotowaniu aplikacji.
  Program eduABROA... szczegóły wpisu »

 • Portal o studiowaniu w USA

  Portal o studiowaniu w USA »

  Portal o studiowaniu w Stanach Zjednoczonych. Strona porusza takie tematy jak finansowanie studiów w USA dla Polaków, proces rekrutacji na amerykańskie uczelnie oraz różnice programowe pomiędzy amerykańskim i polskim systemem studiów wyższych. W serwisie dostępny jest także dział "Wirtualny Uniwersyte... szczegóły wpisu »

 • Uczelnie, szkoły wyższe, studia

  Uczelnie, szkoły wyższe, studia »

  Znajdz Uczelnie to portal prezentujący ofertę edukacyjną szkół wyższych, szkół dla dorosłych, szkoł policealnych, szkół dla dorosłych jak również przedszkoli. Serwis pozwala w sposób kompletny na zapoznanie się prezentacją danej jednostki edukacyknej. Dostarcza informacji o kierunkach wykładanych w danej uczelni, ... szczegóły wpisu »

 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania »

  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie to największa uczelnia niepubliczna w Polsce południowo-wschodniej. Kształci 10 000 studentów, w tym 900 z zagranicy. Od lat zajmuje czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych.W ciągu ostatnich lat Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzani... szczegóły wpisu »

 • AWF

  AWF »

  Wśród wielu uczelni państwowych warto zwrócić uwagę na uczelnie sportowe. Są to specyficzne placówki posiadające odpowiednie bazy dydaktyczno-sportowe umożliwiające kształcenie z zakresu różnych dyscyplin sportu. Jedną z wielu sportowych uczelni w Polsce jest Akademia Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. AWF... szczegóły wpisu »

 • Studia podyplomowe

  Studia podyplomowe »

  Interesujący portal studencki zaprasza do regularnych odwiedzin i lektury nowości! Tylko u nas znajdziesz tak wiele cennych informacji w 1 miejscu, widocznych o każdej porze dnia i nocy. U nas przeczytasz, na jakie studia zaoczne warto iść, jakie są teraz modne studia podyplomowe, które uczelnie w naszym kraju maj... szczegóły wpisu »

 • Szkoły, uczelnie, edukacja

  Szkoły, uczelnie, edukacja »

  Szkołyindeks.pl to informator o szkołach w poszczególnych miastach i województwach .Znajdują się tu wszystkie najważniejsze placówki poczynając od żłobków a kończąc na studiach podyplomowych.Portal prezentuje krótka charakterystykę szkoły wraz z danymi kontaktowymi.Są także widoczne adresy www, które przekierowywu... szczegóły wpisu »

 • Wyższa szkoła katowice

  Wyższa szkoła katowice »

  Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości kształci finansistów, analityków i menedżerów. Skupiamy się na kształceniu w praktycznym zakresie odpowiadając na potrzeby kadrowe w administracji, przede wszystkim w segmencie małych i średnich firm, sektorze publicznym oraz organizacji pozarządowych. Oferujemy studia ... szczegóły wpisu »

 • FORUMPOLICJA - nie tylko forum policyjne

  FORUMPOLICJA - nie tylko forum policyjne »

  Największe w Polsce forum poświęcone wszelkiego rodzaju służbom specjalnym nie tylko o tematyce policyjnej: Policja, Straż Miejska, Straż Graniczna, Inspekcja Transportu Drogowego. Początkowo motywem przewodnim była Policja czyli umundurowana i uzbrojona formacja przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi i mien... szczegóły wpisu »

 • Edu Talent - już nigdy pisanie prac nie będzie problemem!

  Edu Talent - już nigdy pisanie prac nie będzie problemem! »

  Pragniemy wyjść ku wszystkim, a w szczególności ku studentom, z ofertą naszych usług. Wykonujemy opracowania prac licencjackich, magisterskich oraz innych zaliczeniowych na najwyższym poziomie. Ponadto możemy dodać, że jesteśmy firmą, która istnieje od kilku lat i pomogła już setkom studentom w różnych dziedzinach... szczegóły wpisu »