Caminito - szkoła tanga argentyńskiego

Caminito - szkoła tanga argentyńskiego Tango argentyńskie. Caminito - szkoła tanga argentyńskiego w Warszawie. Style tanga: tango salon, nuevo, vals, milonga. Nauka tanga: organizujemy kursy tanga (także dla początkujących) oraz warsztaty tanga (między innymi z nauczycielami z Buenos Aires). Możliwość lekcji prywatnych. Organizujemy practiki i milongi - w każdą niedzielę zapraszamy do klubu 55 na milongę "Comme il Fault" - przed milongą practica.

Reklamy

Szczegóły strony www.caminito.pl:

Podlinkuj stronę www.caminito.pl:

Caminito - szkoła tanga argentyńskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny netsprint 63 Odwiedziny msnbot 14 Odwiedziny googlebot 135

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Milonga Equilibrium - nauka tanga i milongi w Warszawie

  Milonga Equilibrium - nauka tanga i milongi w Warszawie »

  Strona warszawskiej środowej milongi w klubie Equilibrium - informacje o wydarzeniach i gościach. Klubowa, swobodna atmosfera, bar na miejscu, doskonała muzyka tangowa (głównie klasyczna). Przed milongą można poćwiczyć na półtoragodzinnej praktice z nauczycielem. Wstęp na praktikę i milongę - bezpłatne.
  Nauka... szczegóły wpisu »

 • Studio Tańca AIDA - www.taniec-aida.pl

  Studio Tańca AIDA - www.taniec-aida.pl »

  Zapraszamy do Tarnowa ul. Mickiewicza 7 - tel. 696 733 316. Na naszych zajęciach poznacie tajniki:tańców standardowych i tańców latynoamerykańskich. Nauczymy Was także tańców przydatnych na każdą okazję np. 2 na 1, blues, polka, rock’n roll, salsa itd. Program kursu jest tak dobrany aby uczestnicy mogli wykorzysta... szczegóły wpisu »

 • Latin Dance Studio - Szkoła Tańca Poznań

  Latin Dance Studio - Szkoła Tańca Poznań »

  Latin Dance Studio jest nową, bo działająca od 2008 roku, poznańską szkołą tańca, której główną misją jest propagowanie salsy i innych tańców latynoamerykańskich. Szkoła mieści się w centrum Poznania, jednakże swoim zasięgiem obejmuje inne miasta leżące na terenie województwa wielkopolskiego. Zarówno w Poznaniu ja... szczegóły wpisu »

 • Zabawy na wesele

  Zabawy na wesele »

  Witam serdecznie! Zapraszam na stronę darmowego kursu e-mailowego "Jak zorganizować ciekawe wesele i bawić się dobrze do rana?", prezentującego różnorodne konkursy i zabawy na wesele. Mnóstwo nietuzinkowych rozwiązań i propozycji dla pary młodej oraz gości. Zabawy bez ośmieszania kogokolwiek i dwuznaczny... szczegóły wpisu »

 • Nauka tańca towarzyskiego Warszawa - szkoła tańca FEN

  Nauka tańca towarzyskiego Warszawa - szkoła tańca FEN »

  Nasza szkoła tańca powstała z wielkiej pasji jaką jest dla nas właśnie taniec oraz na podstawie dużego doświadczenia zdobytego podczas uczestnictwa w turniejach tańca na przestrzeni wielu lat. Nauka tańca na prowadzonych przez nas kursach odbywa się w niewielkich, kameralnych grupach, dzięki czemu instruktor ma mo... szczegóły wpisu »

 • Salsa łódź

  Salsa łódź »

  Salsuj parami z nami!. Samo słowo „salsa” wzbudza już emocje- kojarzy się z flirtem, świetną zabawą, poznawaniem nowych znajomych, zawiązywaniem się przyjaźni. Szkoła tańca łódź project salsa zaprasza Cię na kurs jednego z najbardziej popularnych tańców użytkowych!. Uczymy jak prowadzić i jak być prowadzoną, jak w... szczegóły wpisu »

 • Nauka salsy kubańskiej w Krakowie - Latin Project

  Nauka salsy kubańskiej w Krakowie - Latin Project »

  Czy słysząc salsę ciało rwie się do tańcaGorąca muzyka powoduje szybsze bicie serca? Kto wie, może drzemie w tobie dusza prawdziwego mistrza lub mistrzyni tańca! Przekonaj się. Wybierz się na energetyczny kurs salsy kubańskiej dla początkujących w Latin Project. Salsa kubańska to jeden najpowszechniejszych tańców ... szczegóły wpisu »

 • Szkoła Tańca Łódź

  Szkoła Tańca Łódź »

  Najlepsza nauka tańca w Łodzi oferuje naukę tańca towarzyskiego, tanga argentyńskiego oraz zajęcia dla dzieci. U nas zdobędziesz umiejętności aby tańczyć na najwyższym poziomie, Proponujemy też warsztaty tańca dla szkół - naukę tańca towarzyskiego, prowadzimy też świetlicę profilaktyczną, zajęcia dydaktyczne tanec... szczegóły wpisu »

 • Kurs malarstwa Warszawa - http://www.splotartystyczny.pl

  Kurs malarstwa Warszawa - http://www.splotartystyczny.pl »

  XXI wiek to czas ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji, warto selektywnie wybierać warsztaty i szkolenia, które najbardziej nam odpowiadają. Splot artystyczny oferuje Państwu różnorakie warsztaty, które dotyczą praktycznych kwalifikacji, które bez wątpienia nie tylko poszerzą Państwa kwalifikacje, a... szczegóły wpisu »

 • Studio tańca YOUCANDOIT

  Studio tańca YOUCANDOIT »

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoły tańca YOUCANDOIT. Jesteśmy mieszczącą się w samym centrum Katowic, profesjonalną szkołą tańca. W naszej ofercie na pewno znajdziecie Państwo coś dla siebie. Do zaproponowania mamy: kursy dla dzieci i młodzieży, zajęcia PRO DANCER dla zaawansowanych, a także taniec dla do... szczegóły wpisu »