Podkategoria: Festiwale

Sortuj po:

 • Eurowizja

  Eurowizja »

  Strona sympatyków Eurowizji - Eurowizja Info to portal poświęcony jednemu z największych wydarzeń telewizyjnych w Europie jakim jest Konkurs Piosenki Eurowizja. W serwisie najnowsze doniesienia o nadchodzącym festiwalu Eurowizja, oraz o ubiegłych w sekcji Historia Eurowizji obejmującej wszystkie etapy z dziejów fe... szczegóły wpisu »

  PageRank:

 • Sylwester

  Sylwester »

  Sylwester Studencki nad morzem we Władysławowie to impreza której pierwsze edycje sięgają roku 2006. Co roku nad morze zjeżdżają tysiące studentów by w studenckim towarzystwie wspólnie świętować nowy rok. Miasteczko studenckie tworzy kilkanaście pensjonatów oraz klub w którym bawimy się codziennie.... szczegóły wpisu »

  PageRank:

 • Utwory na orkiestrę dętą. Partytura i głosy

  Utwory na orkiestrę dętą. Partytura i głosy »

  Jeśli jesteś muzykiem w orkiestrze dętej przejrzyj opracowania utworów. Opracowania obejmują pełen kalendarz liturgiczny (pieśni kościelne), utwory (marsze) żałobne, utwory do Jana Pawła II, Fryderyka Chopina i wiele innych. Nie ma problemu w opracowaniu dowolnego utworu według Twoich potrzeb. Dostępne są także ar... szczegóły wpisu »

  PageRank:

 • Dolnośląskie Nutki - Chór szkolny

  Dolnośląskie Nutki - Chór szkolny »

  Strona główna chóru Dolnośląskie Nutki działającego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 we Wrocławiu. Chór Dolnośląskie Nutki ogłasza nabór uczniów z klas II - VI lubiących śpiewać i dobrze się bawić. Zajęcia muzyczne dla dzieci śpiewających razem z nami odbywają się poniedziałki i piątki. Chór występuje na wi... szczegóły wpisu »

  PageRank:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Festiwale